NÁŠ PŘÍBĚH

Máme malou rodinnou květinovou farmu kousek od Brna, kde s láskou respektem k přírodě pěstujeme květiny pro vaše svatby, oslavy a další krásné životní momenty.

JAK JSEM ZAČALA

K floristickému řemeslu jsem si přičichla asi hlavně díky své nedočkavosti během studií zahradní architektury, kdy jsem rostliny nechtěla vidět jen na obrázku, ale potřebovala jsem si je i osahat. Prvních pár svatebních kytic jsem vázala pro kamarádky a následně mě začaly oslovovat i cizí páry.

NAŠE FILOZOFIE

Postupně jsem zjistila, že největší radost mám z kytic, jejichž květy znám od semínka. A zároveň mám dobrý pocit z toho, že květy necestovaly přes půl planety. Proto, postupně rozšiřuji květinová políčka, objevuji nové sortimenty rostlin a učím se novým postupům. Mojí vášní jsou trvalky. Baví mě objevovat nové neokoukané druhy rostlin a experimentovat.

NÁŠ KONCEPT

Na jaře se to tu zazelená prvními narašenými větvičkami, následně vykouknou tulipány, narcisy a další cibuloviny. To už většinou venku začínám otužovat první předpěstované sadby letniček. Následují pivoňky s chrpami a poté se až do podzimu nezastavíme pod náporem záplavy květů růží, hledíků, limonek, jiřin…

Abych pokryla poptávku, tak v současné době si stále vypomáhám kupovanými květinami od dalších farmářů nebo z burzy, ale pokud mě nevěsta požádá o kytici z pouze lokálních zdrojů ráda jí vyhovím.

MALÁ OCHUTNÁVKA NAŠICH SPOLEČNÝCH MOMENTŮ S KVĚTINAMI...

PŘIVOŇTE SI ...

“Love Nature has an amazing team of hard working professionals. It has been a pleasure to meet them.”

Emily Davis